فرزندانمان را با فرهنگ رضوی تربیت کنیم

جمعه 6 مرداد 1396 ساعت 00:08

جشنواره رضوی زنجان - کراپ‌شده

زنجان-وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: بایدتلاش کنیم در زندگی، افرادی امانتدار، پاک و بخشنده باشیم با کرامت زندگی کنیم و با فرهنگ رضوی فرزندانمان را تربیت کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در اختتامیه همایش کرامت انسانی در اندیشه های رضوی افزود: امیدواریم دولت جمهوری اسلامی ایران دولت کریمه ای باشد که بر اساس دعاها و روایات، به دولت امام زمان (عج) متصل گردد.

  

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: تلاش کنیم در زندگی، افرادی امانتدار، پاک و بخشنده باشیم با کرامت زندگی کنیم و با فرهنگ رضوی فرزندانمان را تربیت کنیم.


قاضی زاده هاشمی افزود: مهربانی، صداقت و دوری از ریا به معنای کرامت است و باید تلاش کنیم در زندگی خود افرادی امانتدار، پاک و بخشنده باشیم و سالم زندگی کنیم.


وی با تاکید بر ضرورت پیروی از منش زندگی اهل بیت (س)، گفت: باید به گونه ای زندگی کنیم که در دنیا موجب سرافکندگی اهل بیت نباشیم و با تبلیغ راه و مرام آن‌ها، دین و سیره زندگی آن بزرگواران را برپا داریم که این سیره، چیزی جز کرامت نیست.
وزیر بهداشت با یادآوری حضورش در هشتم محرم در زنجان، گفت: استان زنجان به لحاظ برخورداری از هیئت های عزاداری نظیر حسینیه و زینبیه اعظم زنجان، استان کرامت است و همواره در مراسم شور و شعور حسینی در ایام محرم، کرامات فراوانی در زنجان روی داده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان با اهدای لوح سپاس، مجموعه نفیس اشعار حافظ شیرازی و شمشیر طرح دوالفقار از صنایع دستی استان زنجان، از دکتر قاضی زاده هاشمی به سبب تلاش در اقدامات شایسته در جهت حفظ کرامت انسانی و حضور در مناطق محروم و درمان مردم و بیماران این مناطق قدردانی کردند.


تجلیل از برگزیدگان این همایش و اهدای جوایز آنان و نیز رونمایی از کتاب دانشنامه رضوی، از دیگر رویدادهای مراسم اختتامیه همایش کرامت انسانی در اندیشه های رضوی بود.

http://www.mehrnews.com/

-

--

-

-

-

-

-

--

کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی سالن زیبایی طرح لایه باز کارت ویزیت سالن زیبایی  کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd دانلود کارت ویزیت آرایشگاه زنانه کارت ویزیت آرایشگاه زنانه نمونه کارت ویزیت اراشگاه زنانه  طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد  نقشه ایران دانلود نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران به تفکیک استانی نقشه ایران psd

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.